Facebook
 

Zadzwoń i umów się na wizytę 22 855 45 05

Usługi

APOGEUM Studio Urody

Oferujemy profesjonalne doradztwo i fachową obsługę w zakresie fryzjerstwa damsko-męskiego, kosmetyki oraz stylizacji paznokci.

Robimy wszystko aby dobrać idealną fryzurę do najbardziej wymagającego rodzaju włosów. Tutaj robimy wszystko, abyś zachwycała wyglądem nie tylko po wyjściu z salonu, ale każdego dnia.

Wciąż podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w prestiżowych szkoleniach i pokazach.   Największym atutem APOGEUM  jest profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie personelu o czym świadczą setki zadowolonych klientów.

W 2013 roku otrzymaliśmy prestiżową nagrodę WIKTORIA 2013.

APOGEUM to idealny duet mistrzów fryzjerstwa i stylizacji: Łukasz i Monika. Od niemal 19 lat w zawodzie a od 2007 tworzą markę APOGEUM . Aby utrzymać najwyższy poziom usług  do współpracy wybrali najlepszych profesjonalistów z którymi tworzą Team idealny.

FRYZJERSTWO obejmuje pełen zakres usług wykonanych przy pomocy najwyższej jakości kosmetyków. Współpracujemy z najlepszymi markami takimi jak: L’oreal, Kerastase, Global Keratin, Racoon. Profesjonalizm, przyjazna atmosfera i usługi na najwyższym poziomie to karta przetargowa APOGEUM Studio Urody.

Zapraszamy:
pon.-pt. 9.00 - 20.00
sob. 9.00 - 15.00

Bądź z Nami

APOGEUM Studio Urody
ul. Komisji Edukacji Narodowej 105 lok. U-1
wejście od ul. Wiolinowej
02-777 Warszawa, przy stacji METRO URSYNÓW

© Copyright 2010 APOGEUM STUDIO All Rights Reserved.

web by projector.pl